/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Heti Műsor, 2023/01/23 - 2023/02/06

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0137 QPAC Toldy Vízivárosi Hódok 2023/01/23 19:20 76-65 (23-11,20-11,22-28,11-15) Szent Benedek Gimnázium Goda László, Szőts Dávid István
RKFB0131 Budafok MAFC Martos 2023/01/25 19:30 42-76 (7-17,18-12,9-21,8-26) Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint
RKFB0134 Csepel-Bontó/Reg Józsefvárosi KC 2023/01/26 18:45 69-55 (19-10,19-14,22-10,9-21) Kazinczy Általános Iskola dr. Németh Patrik, Korompai Zsolt László
RKFB0117 DMTK SZPA-HSE 2023/01/26 20:30 57-75 (11-26,10-11,27-12,9-26) Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Vida József, Sancilio Alexis
RKFB0144 TFSE U20 SZPA-HSE 2023/01/28 18:00 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem Tarnai Gyula Csaba, NAGY ISTVÁN
RKFB0141 HSE Major Budafok 2023/01/29 10:00 0 - 0 NKE kisterem Vida József, Hartai Tamás
RKFB0142 Zuglói Sasok MAFC Martos 2023/01/29 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Németh Patrik
RKFB0147 QPAC Kiss Lenke KA 2023/01/30 19:20 0 - 0 Szent Benedek Gimnázium Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
RKFB0055 HSE Major Ludovika SE 2023/01/31 20:30 0 - 0 NKE kisterem Hervay Tibor
RKFB0146 Toldy Vízivárosi Hódok Ludovika SE 2023/02/02 20:20 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint
RKFB0145 DMTK Csepel-Bontó/Reg 2023/02/02 20:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Hervay Tibor, Bujtor Péter
RKFB0125 Józsefvárosi KC Kiss Lenke KA 2023/02/03 20:15 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium

Budapest, Férfi A csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0137 Szentendrei KHSE VICE KSE 2023/01/23 19:45 52-47 (16-13,13-11,10-15,13-8) MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FA0133 X-Debrecen Budai Kardinális 2023/01/23 20:45 58-60 (13-17,19-12,21-21,5-10) Szent Benedek Gimnázium Goda László, Szőts Dávid István
FA0135 Saskacsák MF Újpest-MT Öregfiúk 2023/01/25 19:50 43-56 (10-21,14-8,7-12,12-15) Ady Endre Gimnázium Józsa András Junior, Bagi Bálint
FA0134 Honvéd Zrínyi SE/A Malév SC 2023/01/25 20:00 98-51 (19-16,23-10,29-12,27-13) Dr. Vilmos Endre Sportcentrum dr. Németh Patrik, NAGY ISTVÁN
FA0136 Piar Tüker MSC 2023/01/26 18:20 47-53 (12-25,15-8,7-7,13-13) Piarista Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
FA0132 Ziccer KS Iparterv 2023/01/26 19:20 84-49 (22-9,20-20,17-13,25-7) Jókai Mór Általános Iskola Nepp László Oszkár, Novák Bence
FA0131 Budafok/A Student SE 2023/01/28 09:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hervay Tibor, Hartai Tamás
FA0143 Malév SC Iparterv 2023/01/28 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum NAGY ISTVÁN, Gombos Márk Bálint
FA0146 VICE KSE Saskacsák MF 2023/01/29 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs
FA0147 Szentendrei KHSE Piar 2023/01/30 19:45 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola
FA0141 Ziccer KS Budafok/A 2023/02/02 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Nepp László Oszkár, Pohánka Balázs
FA0144 Újpest-MT Öregfiúk X-Debrecen 2023/02/02 19:40 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Kozma Balázs, Tóth Kitti
FA0145 Tüker MSC Honvéd Zrínyi SE/A 2023/02/02 19:45 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium dr. Németh Patrik
FA0116 VICE KSE Malév SC 2023/02/05 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0086 Student SE Malév SC 2023/02/06 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium

Budapest, Férfi B csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB2134 Álló Farkasok Szentendrei KHSE U20 2023/01/23 19:20 91-45 (26-7,20-9,29-15,16-14) Babits Mihály Gimnázium Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba
FB0144 Budai Mind1 Törekvés SE 2023/01/23 20:45 62-40 (15-12,16-6,22-7,9-15) CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás, Vida József
FB2132 Monor SE Optofit VKB Vác 2023/01/26 19:00 43-65 (11-10,8-18,7-24,17-13) József Attila Gimnázium Hartai Tamás, Kozma Balázs
FB2136 Honvéd Zrínyi SE/B Kőbánya Old Boys/B 2023/01/26 19:10 75-72 (18-21,14-12,17-18,19-17) Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior
FB0151 Diósdi Sasok KE TFSE Senior 2023/01/26 20:15 46-58 (14-9,12-20,10-15,10-14) Eötvös József Általános Iskola Hervay Tibor, Bujtor Péter
FB0153 Budai Bikák Budai Mind1 2023/01/27 20:10 0 - 0 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Nagy László, Vigh Balázs
FB2145 Kőbánya Old Boys/B Álló Farkasok 2023/01/27 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Káré Gergő, Szőke Gábor
FB0127 Hobbi SK Budafok/B 2023/01/29 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Tamás, Józsa András Junior
FB0158 Cap City Crew Powear-TFT 2023/01/29 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Gaál István Tamás, Pohánka Balázs
FB0156 BEAC Kobak E5vös NGRK 2023/01/29 16:30 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László, Szőke Attila
FB2147 REGI Waldorf U23 Honvéd Zrínyi SE/B 2023/01/29 18:30 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter
FB0155 Törekvés SE Színyei KC 2023/01/29 19:30 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Bátovszky Zsolt, Tarnai Gyula Csaba
FB0152 Budai TriplaDupla Bravos 2023/01/29 19:30 0 - 0 Kertészeti Egyetem Hervay Tibor, Hartai Tamás
FB0154 Eldorádó KE Hobbi SK 2023/02/01 18:45 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Pohánka Balázs, Korompai Zsolt László
FB0157 7 + SC Budafok/B 2023/02/01 19:15 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola Győri Ferenc
FB0107 Bravos Színyei KC 2023/02/01 20:45 0 - 0 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás, Vida József
FB2104 Eötvös Halak REGI Waldorf U23 2023/02/02 18:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József
FB2141 Monor SE Kisbojtár 2023/02/02 19:00 0 - 0 József Attila Gimnázium Hartai Tamás, Szabó István
FB2166 Honvéd Zrínyi SE/B Treff 07 SE 2023/02/02 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Vigh Balázs, Korpás Máté
FB2143 Szentendrei KHSE U20 Optofit VKB Vác 2023/02/02 19:15 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior
FB0213 Színyei KC Powear-TFT 2023/02/03 20:10 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2117 Kőbánya Old Boys/B Parthus SE 2023/02/03 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
FB0163 Hobbi SK Budai TriplaDupla 2023/02/05 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0165 E5vös NGRK Eldorádó KE 2023/02/05 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0167 Cap City Crew BEAC Kobak 2023/02/05 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB2111 Kisbojtár Treff 07 SE 2023/02/05 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0066 Törekvés SE Bravos 2023/02/05 19:30 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
FB0162 Budai Mind1 TFSE Senior 2023/02/06 20:45 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok

Budapest, Férfi C csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0102 Csepel-Bontó/Senior Unitef-Céh 2023/01/26 20:15 70-50 (22-16,11-14,19-14,18-6) Hajós Alfréd Általános Iskola Goda László, Gaál István Tamás
FC0113 H. Zrínyi Veterans Chemol 2023/01/30 19:40 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FC0111 Csepel-Bontó/Senior Külker SC 2023/02/02 20:15 0 - 0 Hajós Alfréd Általános Iskola Goda László, Bagi Bálint
FC0112 Unitef-Céh BKG Senior 2023/02/04 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola

Budapest, Fiú Junior A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJA4022 Zuglói Sasok Csepel - Bontó 2023/01/23 18:50 96-51 (16-15,30-9,27-12,23-15) Németh Imre Általános Iskola Józsa András Junior, Zádeczki Donát László
FJA5013 Ziccer KS Regi Waldorf U18 2023/01/25 17:20 83-38 (17-12,15-10,24-11,27-5) Jókai Mór Általános Iskola Józsa András Junior, Tahin András
FJA4033 Óbudai Kaszások/B BLF KK 2023/01/28 10:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Nagy Joel, Szilágyi Zsolt József
FJA5022 Budafok Ziccer KS 2023/01/28 12:20 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Novák Bence, Vigh Balázs
FJA4034 Budapest Basket Újpest-MT/A 2023/01/29 12:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Sancilio Alexis, Bárány Levente
FJA5073 Újpest-MT/B Józsefvárosi KC 2023/01/29 13:00 0 - 0 PHOENIX Sportcsarnok Fót Tahin András, Vigh Barnabás Dominik
FJA4035 TFSE KKS 2023/01/29 14:00 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem Bujtor Péter, Gere Kálmán Richárd
FJA5032 Regi Waldorf U18 SZPA-HSE U18 2023/01/31 17:30 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Boros Krisztina, Tóth Olivér
FJA4044 KKS Budapest Basket 2023/02/01 17:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
FJA5072 SZPA-HSE U18 Keresztúri SE 2023/02/03 18:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
FJA4042 BLF KK Csepel - Bontó 2023/02/03 18:50 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FJA5112 Józsefvárosi KC Budafok 2023/02/04 09:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FJA4041 Zsíros Akadémia Kőbánya/B Budapesti Bikák 2023/02/04 15:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FJA5113 Újpest-MT/B Regi Waldorf U18 2023/02/05 10:00 0 - 0 PHOENIX Sportcsarnok Fót
FJA4043 Újpest-MT/A Óbudai Kaszások/B 2023/02/05 12:00 0 - 0 PHOENIX Sportcsarnok Fót
FJA4045 Zuglói Sasok TFSE 2023/02/06 18:50 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola

Budapest, Fiú Kadett A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKA1104 MAFC/C TFSE 2023/01/23 17:30 42-64 (4-11,13-18,12-15,13-20) Őrmezei Általános Iskola Bujtor Péter, Szilágyi Zsolt József
FKA1032 MAFC/C Csepel - Bontó 2023/01/24 17:30 57-78 (8-15,18-21,18-20,13-22) Őrmezei Általános Iskola Vigh Balázs, Tóth Olivér
FKA1115 MAFC/C HSE U16 2023/01/25 16:00 134-8 (29-2,37-2,26-4,42-0) Őrmezei Általános Iskola Konta Csanád János, Kovács Gedeon
FKA2104 KKS Budapesti Bikák U16/B 2023/01/25 18:30 87-43 (25-6,23-10,14-14,25-13) Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Bárány Levente, Bíró Brigitta
FKA1071 TFSE Budapesti Bikák U16/A 2023/01/25 18:30 43-63 (7-18,15-15,8-14,13-16) Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Korpás Máté, Szilágyi Zsolt József
FKA1111 Csepel - Bontó Budapesti Bikák U16/A 2023/01/26 17:15 45-53 (13-15,18-12,9-10,5-16) Kazinczy Általános Iskola Korompai Zsolt László, Szilágyi Zsolt József
FKA1076 Budapesti Bikák U16/C MAFC/C 2023/01/26 17:45 17-80 (4-29,2-12,2-19,9-20) Budai Sport Központ Tahin András, Renkecz Máté Gergő
FKA2115 KKS Zuglói Sasok / B 2023/01/27 17:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Józsa András Junior, Bárány Levente
FKA1113 TFSE Kiss Lenke KA/B 2023/01/28 08:30 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem Nagy László, Puskás Ágnes Réka
FKA1114 Pilots Basket Józsefvárosi KC 2023/01/28 13:00 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Szőke Gábor, Sancilio Mattia
FKA2114 SZPA-HSE U16 Keresztúri SE 2023/01/28 15:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok NAGY ISTVÁN, Puskás Ágnes Réka
FKA1105 Budapesti Bikák U16/C Józsefvárosi KC 2023/01/29 09:30 0 - 0 Budai Sport Központ Konta Csanád János, Renkecz Máté Gergő
FKA2112 WSK U16 BLF KK 2023/01/29 14:30 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Kutrik Andrea, Horváth Petra
FKA2093 Újpest-MT/B KKS 2023/01/29 17:00 0 - 0 PHOENIX Sportcsarnok Fót Mészáros Nándor Lajos, Vigh Barnabás Dominik

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0051 MAFC-U15 Budafok 2023/02/03 19:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FKB0073 TFSE/B U16 Budafok 2023/02/04 16:00 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem

Budapest, Fiú Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA2092 Budapesti Bikák Budapesti Honvéd/C 2023/01/23 17:45 21-87 (7-14,2-36,5-18,7-19) Budai Sport Központ Vigh Balázs, Renkecz Máté Gergő
FSA2094 Kiss Lenke KA/B Vasas Áldás Basket 2023/01/25 17:30 21-91 (8-20,0-21,9-26,4-24) Fóti úti Általános Iskola Hartai Tamás, Tarr Emese Petra
FSA1095 Pilots SE TF-JAK-U14 2023/01/25 17:30 73-28 (18-6,17-6,14-10,24-6) Camugo Sportlab NAGY ISTVÁN, Tóth Olivér
FSA2073 Keresztúri SE Zuglói Sasok 2023/01/27 16:30 71-82 (20-23,7-27,25-17,19-15) Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Vigh Balázs, Bíró Brigitta
FSA2081 BLF KK Budapesti Bikák 2023/01/27 18:30 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Tahin András, Tarr Emese Petra
FSA2074 Vasas Áldás Basket Ziccer KS 2023/01/28 10:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Bárány Levente, Zakár Adrienn
FSA1023 MAFC/B TF-JAK-U14 2023/01/28 10:30 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Steiner Máté, Szőke Gábor
FSA2075 Kiss Lenke KA/B WSK U14 2023/01/28 11:00 0 - 0 Fóti úti Általános Iskola Renkecz Máté Gergő, Tarr Emese Petra
FSA1032 TF-JAK-U14 Budapest Basket 2023/01/29 12:30 0 - 0 NKE kisterem Hartai Tamás, Tarr Emese Petra
FSA1015 HSE-Ady U14 Budafok/B 2023/01/29 14:15 0 - 0 NKE kisterem Hartai Tamás, Tarr Emese Petra
FSA2091 Újpest-MT/A BLF KK 2023/01/29 15:00 0 - 0 PHOENIX Sportcsarnok Fót Tahin András, Vigh Barnabás Dominik

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB0062 Zsíros Akadémia Kőbánya Kölökös Fiúk 2023/01/27 18:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József
FSB0052 Kölökös Fiúk Zsíros Akadémia Kőbánya 2011 2023/01/28 09:00 0 - 0 Fóti úti Általános Iskola Renkecz Máté Gergő, Tarr Emese Petra
FSB0054 Budai Aranysakálok Újpest-MT/C 2023/01/29 15:15 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Vigh Balázs, Koncz Levente
FSB0061 Zsíros Akadémia Kőbánya 2011 MAFC U13 2023/02/04 09:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Budapest, Női A csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA4022 Monor SE BEAC Senior 2023/01/23 19:00 58-65 (17-15,19-14,13-19,9-17) József Attila Gimnázium Magyar Zoltán Gábor, Korpás Máté
NA3023 Józsefvárosi KC Kék Rókák 2023/01/23 20:15 64-67 (10-12,10-16,24-18,20-21) Toldy Ferenc Gimnázium Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc
NA3022 BEAC Budafok Külker SC 2023/01/24 18:10 51-56 (7-10,19-12,13-18,12-16) Grosics Gyula Általános Iskola Gaál István Tamás, Hartai Tamás
NA4024 Kiss Lenke KA Treff 07 SE 2023/01/26 18:30 20-0 (-, -, -, -) Szigeti József Általános Iskola Bagi Bálint, Pohánka Balázs
NA3021 TFSE U23 TFSE 2023/01/26 19:15 33-57 (4-9,4-16,11-18,14-14) CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
NA4031 Csepel-Bontó Monor SE 2023/01/27 19:15 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint
NA4032 BEAC Senior BEAC Bics 2023/01/28 16:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Nagy László, Szőke Attila
NA4035 SzKHSE-Párkány Street REGI Waldorf U23 2023/01/29 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Józsa András Junior, Bagi Bálint
NA3524 BEAC Muff BEAC BLSE 2023/01/29 17:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Vida József, Hartai Tamás
NA3035 Törekvés SE TFSE U23 2023/01/29 18:00 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Bátovszky Zsolt, Tarnai Gyula Csaba
NA3032 Külker SC Józsefvárosi KC 2023/01/31 18:30 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium dr. Németh Patrik, Vigh Balázs
NA3033 Kék Rókák BEAC Muff 2023/01/31 19:15 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
NA3034 Parthus SE BEAC BLSE 2023/02/01 18:30 0 - 0 Sólyom-Fészek Tornacsarnok Tőzsér Dénes Kelemen, Kruk Melinda
NA3031 TFSE BEAC Budafok 2023/02/05 14:30 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem
NA3015 BEAC Muff Törekvés SE 2023/02/05 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
NA4045 Monor SE REGI Waldorf U23 2023/02/06 19:00 0 - 0 József Attila Gimnázium

Budapest, Leány Junior A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
LRJBP1082 Monor SE KKS 2023/02/01 19:00 0 - 0 József Attila Gimnázium Magyar Zoltán Gábor, Korpás Máté
LRJBP1074 Pénzügyőr SE BEAC-Újbuda KA/M 2023/02/02 18:50 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Kiss Bálint, Marjai Réka
LRJBP1081 Parthus SE SZPA-HSE U18 2023/02/04 18:30 0 - 0 Fészek Kosárlabda Csarnok
LRJBP2018 BEAC-Újbuda KA/M Kiss Lenke KA 2023/02/05 10:00 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
LRJBP1072 Gödöllői Sport Klub VMG DSE 2023/02/06 17:15 0 - 0 Petőfi Sándor Általános Iskola

Budapest, Leány Kadett A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0061 Csepel-Bontó BEAC Újbuda KA/M 2023/01/25 18:00 58-72 (11-21,5-18,22-22,20-11) Kazinczy Általános Iskola Miháczi Ádám, Marjai Réka
NKA0062 ICT Pilots Farkasrét BEAC Újbuda KA/C 2023/01/25 18:00 47-66 (14-14,10-13,10-20,13-19) CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Nagy László, Vigh Balázs
NKA0054 MTK Budapest SZPA-HSE U16 2023/01/28 10:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Vigh Barnabás Dominik, Földesi Boglárka
NKA0073 KKS MTK Budapest 2023/02/04 11:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
NKA0072 Csepel-Bontó ICT Pilots Farkasrét 2023/02/06 19:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola

EYBL CE - Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
Basketball Dreams Academy MAFC Budapest 2023/01/27 09:00 0 - 0 Camugo Sportlab Goda László, Szőts Dávid István
Budapesti Honvéd CSKA Sofia (BUL) 2023/01/27 11:00 0 - 0 Camugo Sportlab Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László
One Team Caserta (ITA) Sokol Prazsky (CZE) 2023/01/27 13:00 0 - 0 Camugo Sportlab Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István
BC Suadiye (TUR) Basketball Dreams Academy 2023/01/27 20:30 0 - 0 Camugo Sportlab Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László
Sokol Prazsky (CZE) Budapesti Honvéd 2023/01/28 09:00 0 - 0 Camugo Sportlab B. Németh Kristóf, Tóth Olivér
MAFC Budapest BC Suadiye (TUR) 2023/01/28 09:00 0 - 0 Camugo Sportlab Tóth Kitti, Korompai Zsolt László
CSKA Sofia (BUL) BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) 2023/01/28 11:00 0 - 0 Camugo Sportlab Tóth Kitti, Tóth Olivér
One Team Caserta (ITA) Basketball Dreams Academy 2023/01/28 11:00 0 - 0 Camugo Sportlab B. Németh Kristóf, Szőts Dávid István
BTB Tiblisi (GEO) MAFC Budapest 2023/01/28 15:00 0 - 0 Camugo Sportlab Kozma Balázs, Sancilio Mattia
BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) Budapesti Honvéd 2023/01/28 17:00 0 - 0 Camugo Sportlab Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea
Sokol Prazsky (CZE) CSKA Sofia (BUL) 2023/01/28 19:00 0 - 0 Camugo Sportlab Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea
One Team Caserta (ITA) BC Suadiye (TUR) 2023/01/28 20:30 0 - 0 Camugo Sportlab Hervay Tibor
BTB Tiblisi (GEO) Basketball Dreams Academy 2023/01/28 21:00 0 - 0 Camugo Sportlab Hartai Tamás, Boros Krisztina
BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) Sokol Prazsky (CZE) 2023/01/29 09:00 0 - 0 Camugo Sportlab Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
BC Suadiye (TUR) BTB Tiblisi (GEO) 2023/01/29 11:00 0 - 0 Camugo Sportlab Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
CSKA Sofia (BUL) MAFC Budapest 2023/01/29 13:00 0 - 0 Camugo Sportlab Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint
One Team Caserta (ITA) BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) 2023/01/29 15:00 0 - 0 Camugo Sportlab Tőzsér Dénes Kelemen, Belák Dorka
BTB Tiblisi (GEO) Budapesti Honvéd 2023/01/29 20:30 0 - 0 Camugo Sportlab Goda László, Vigh Balázs

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu