/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő -péntek: 10.00-14.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2021/06/07 - 2021/06/21

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0221 NKE SE DMTK 2021/06/07 20:20 0 - 0 NKE kisterem Rózsavölgyi Alexandra Jankovics Viktor Zsolt
RKFB0022 Budafok U20 Újpest-MT U20/B 2021/06/09 18:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Hartai Tamás Gruber Nikolett Lilla
RKFB0104 Józsefvárosi KC Kőbánya Oldboys 2021/06/09 20:15 0 - 0 Ludovika Aréna Minár László Balázs Sancilio Alexis
RKFB0232 NKE SE MAFC Martos 2021/06/09 20:20 0 - 0 NKE kisterem Dr. Oláh Márk Jankovics Viktor Zsolt
RKFB0196 Újpest-MT U20/B MAFC Martos 2021/06/11 17:45 0 - 0 Tungsram Csarnok Kozma Balázs Káré Gergő
RKFB0212 Kőbánya Oldboys NKE SE 2021/06/15 20:45 0 - 0 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok Minár László Balázs László Zsolt Károly
RKFB0252 MAFC Martos Józsefvárosi KC 2021/06/16 20:15 0 - 0 NKE kisterem Szilágyi Bálint Rózsavölgyi Alexandra

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0215 Honvéd Zrínyi SE/A Saskacsák MF 2021/06/10 20:30 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Goda László NAGY ISTVÁN

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0134 Iparterv Budafok/B 2021/06/08 19:15 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Simon Kristóf Kolos Gruber Nikolett Lilla
FB0195 X-Debrecen Iparterv 2021/06/13 13:30 0 - 0 Tungsram Csarnok NAGY ISTVÁN Tarnai Gyula Csaba
FB0152 Cap City Crew Budafok/B 2021/06/13 15:00 0 - 0 Tungsram Csarnok NAGY ISTVÁN Tarnai Gyula Csaba

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0152 BLF KK HSE 2021/06/07 00: 0-2 (-, -, -, -) Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FC0216 HSE E5vös NGRK 2021/06/07 00: 0-2 (-, -, -, -) Sport 11 Sportcentrum
FC0061 Álló Farkasok Szinyei KC 2021/06/07 21:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bagi Bálint Réger Zsolt Péter
FC0087 BLF KK Újpest-MT Old Boys 2021/06/08 20:30 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Rózsavölgyi Alexandra László Zsolt Károly
FC0231 Szinyei KC Budai TriplaDupla 2021/06/10 19:30 0 - 0 Kertészeti Egyetem Gaál István Tamás Nagy László
FC0011 Szinyei KC BLF KK 2021/06/13 10:30 0 - 0 Tungsram Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Goda László
FC0086 E5vös NGRK HSE 2021/06/13 12:00 0 - 0 Tungsram Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Goda László
FC0182 Álló Farkasok Ziccer KS 2021/06/14 21:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Tőzsér Dénes Kelemen Tóth Kitti
FC0171 Szinyei KC Ziccer KS 2021/06/17 20:30 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás Simon Kristóf Kolos
FC0251 Szinyei KC Hobbi SK 2021/06/20 15:00 0 - 0 Tungsram Csarnok
FC0153 E5vös NGRK Ziccer KS 2021/06/20 16:30 0 - 0 Tungsram Csarnok
FC0105 BLF KK Álló Farkasok 2021/06/21 21:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0236 Honvéd Zrínyi SE/B Kölcsey Hősei 2021/06/08 19:00 0 - 0 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok Tőzsér Dénes Kelemen Gaál István Tamás
FD0035 Treff 07 SE U23 Treff 07 SE 2021/06/08 19:10 41-96 (-, -, -, -) Treff Sportcentrum Nagy László Réger Zsolt Péter
FD0107 BKG Príma Bp. REGI Waldorf U23 2021/06/09 20:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bagi Bálint Pohánka Balázs
FD0097 BKG Príma Bp. Kölcsey Hősei 2021/06/12 18:50 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Gaál Norbert Réger Zsolt Péter
FD0026 Treff 07 SE Pénzügyőr SE 2021/06/13 16:30 0 - 0 Tungsram Csarnok Pohánka Balázs Tahin András
FD0206 Treff 07 SE U23 Kölcsey Hősei 2021/06/13 18:00 0 - 0 Tungsram Csarnok Pohánka Balázs Tahin András
FD0195 Kölcsey Hősei Pénzügyőr SE 2021/06/19 18:50 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
FD0227 Kölcsey Hősei BKG Príma Bp. 2021/06/20 18:50 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0052 Külker SC Bontó KK 2021/06/16 20:15 0 - 0 Tungsram Csarnok Goda László Pohánka Balázs

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0183 Józsefvárosi KC Ferencvárosi KE 2021/06/07 19:30 77-43 (24-10,25-14,16-2,12-17) PPKE Tornacsarnok Hartai Tamás László Zsolt Károly
NB0142 Kölcsey Kincsei PSK-Csepel 2021/06/13 19:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint Réger Zsolt Péter
NB0012 PSK-Csepel Kölcsey Kincsei 2021/06/13 20:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint Réger Zsolt Péter
NB0056 PSK-Csepel Kinizsi NKK 2021/06/16 19:30 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt Magyar Zoltán

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB1073 Zsíros Akadémia Kobánya/C MAFC/A 2021/06/07 17:45 86-44 (-, -, -, -) Zrínyi Miklós Gimnázium Ürögi Zsolt Kiss Bálint
FSB1092 Óbudai Kaszások Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2021/06/13 09:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Bárány Levente Kovács Róbert Márió
FSB1064 MAFC/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2021/06/13 13:30 0 - 0 Gabányi László Sportcsarnok Bárány Levente

Budapest, Fiú Serdülő C

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC1053 Malév Kobrák MAFC/C 2021/06/12 15:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Hegedűs Attila Hőgerl Bence
FSC1033 SZEDEÁK Óbudai KA/C 2021/06/13 11:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Hartai Tamás
FSC1083 Óbudai KA/C SZEDEÁK 2021/06/13 13:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Hartai Tamás
FSC1062 MAFC/C Óbudai KA/C 2021/06/13 17:00 0 - 0 Gabányi László Sportcsarnok Bárány Levente

Budapest, Leány Kadett A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA1072 Óbudai Kaszások MTK Budapest 2 2021/06/13 19:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Hőgerl Bence Kutrik Andrea

Budapest, Leány Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA1063 MTK Budapest 2 Zsíros Akadémia Kőbánya 2021/06/08 15:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Hőgerl Bence Kutrik Andrea

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu