/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő -péntek: 10.00-14.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2019/11/11 - 2019/11/25

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0052 Öreg Kaszások Hidegkúti KK 2019/11/12 21:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Goda László Sancilio Alexis
RKFB0046 Budafok Józsefvárosi KC 2019/11/13 20:45 75-74 (-, -, -, -) Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Gaál Norbert Csoma Viktor
RKFB0062 Toldy Vízivárosi Hódok Budai Space Jam 2019/11/14 20:20 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Goda László Szőts Dávid István
RKFB0075 Kőbánya Oldboys Student SE 2019/11/14 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Nepp László Oszkár Hartai Tamás
RKFB0063 NKE SE Öreg Kaszások 2019/11/15 18:30 0 - 0 NKE kisterem Matics Sándor Sancilio Alexis
RKFB0065 MAFC Martos SZPA-HSE U23 2019/11/18 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Hervay Tibor Tóth Kitti
RKFB0066 Student SE Kiss Lenke KA 2019/11/19 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Rózsavölgyi Alexandra Komlódi Benedek
RKFB0061 Hidegkúti KK DMTK Haraszti Sasok 2019/11/20 20:15 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Goda László Józsa András Junior
RKFB0064 Budafok Kőbánya Oldboys 2019/11/20 20:45 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Lövei László Kapros Roland
RKFB0067 BLF KK Józsefvárosi KC 2019/11/21 19:00 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem Goda László Sancilio Alexis
RKFB0071 DMTK Haraszti Sasok Toldy Vízivárosi Hódok 2019/11/24 19:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0054 Szentendrei Kinizsi Centi-Eötvös 2019/11/11 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Bagi Bálint Hartai Tamás
FA0055 Bp. Honvéd Monsters Malév SC 2019/11/13 19:45 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok Lövei László Jankovics Viktor Zsolt
FA0062 Közgáz Diósdi Sasok 2019/11/14 19:45 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium Major Ádám Szilágyi Tamás
FA0061 Budai XI. Öregfiúk Hajós Alfréd DSE 2019/11/14 20:10 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Matics Sándor Szentpáli-Gavallér Csaba
FA0057 Saskacsák MF Ultimate Warriors 2019/11/14 20:30 0 - 0 Egressy Gábor Szakközépiskola Magyar Zoltán Sancilio Alexis
FA0064 Malév SC VICE KS 2019/11/16 15:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bagi Bálint Hartai Tamás
FA0066 Ultimate Warriors Bp. Honvéd Monsters 2019/11/17 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Minár László Balázs Sancilio Alexis
FA0067 Sberbank Rockers Kerék Saskacsák MF 2019/11/17 20:15 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Polonkai Balázs István Hartai Tamás
FA0063 Centi-Eötvös Honvéd Zrínyi SE/A 2019/11/18 21:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Gaál István Tamás Józsa András Junior
FA0065 Budafok/A Szentendrei Kinizsi 2019/11/21 18:50 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Gaál István Tamás Rózsavölgyi Alexandra
FA0072 Budai XI. Öregfiúk Centi-Eötvös 2019/11/21 20:10 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Bagi Bálint Matics Sándor
FA0071 Hajós Alfréd DSE Közgáz 2019/11/22 19:00 0 - 0 x
FA0075 VICE KS Ultimate Warriors 2019/11/24 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0076 Szentendrei Kinizsi Saskacsák MF 2019/11/25 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0057 Eldorádó KE Piarista Öregfiúk 2019/11/13 18:45 0 - 0 XIII. Eötvös Jözsef Általános Iskola Goda László Magyar Zoltán
FB0066 Piarista Öregfiúk Cap City Crew 2019/11/14 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium Lövei László Szőke Gábor
FB0063 Törekvés SE HSE Budapest 2019/11/14 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont NAGY ISTVÁN László Zsolt Károly
FB0065 Iparterv SZPA-HSE Legends 2019/11/16 09:00 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Jankovics Viktor Zsolt Tóth Kitti
FB0061 BEAC Kobak 7 + SC 2019/11/17 18:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tamás Bózsó Gábor
FB0062 Albatrosz MVSE KSE 2019/11/17 18:00 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0067 TFSE Eldorádó KE 2019/11/17 18:00 0 - 0 TF E-terem Kozma Balázs László Zsolt Károly
FB0064 Budai Vasököl Budafok/B 2019/11/18 20:40 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Hartai Tamás Szőke Attila
FB0076 SZPA-HSE Legends Eldorádó KE 2019/11/22 19:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
FB0073 MVSE KSE Budai Vasököl 2019/11/22 20:15 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
FB0075 Budafok/B Piarista Öregfiúk 2019/11/23 12:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FB0077 Cap City Crew TFSE 2019/11/24 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0072 BEAC Kobak Törekvés SE 2019/11/24 16:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
FB0074 HSE Budapest Iparterv 2019/11/24 17:00 0 - 0 NKE kisterem
FB0071 7 + SC Albatrosz 2019/11/24 18:00 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0053 Ziccer KS Szabadtéri SE 2019/11/12 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Magyar Zoltán Pál Roland
FC0061 Álló Farkasok Szinyei KC 2019/11/14 20:15 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Kapros Roland Bujtor Péter
FC0066 ÁSE nemecsek Semi Pro 2019/11/15 18:30 0 - 0 ÁSE Terem NAGY ISTVÁN László Zsolt Károly
FC0064 Párkány Street Ziccer KS 2019/11/17 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor Magyar Zoltán
FC0067 E5vös NGRK Hobbi SK 2019/11/17 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Minár László Balázs Sancilio Alexis
FC0063 Budai Bikák X-Debrecen 2019/11/17 18:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Goda László Mocsai László
FC0065 Budai TriplaDupla Keresztúri SE U23 2019/11/17 18:50 0 - 0 Kertészeti Egyetem Gruber Nikolett Lilla Csoma Viktor
FC0086 Ziccer KS E5vös NGRK 2019/11/21 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Magyar Zoltán Szőke Gábor
FC0072 Álló Farkasok Budai Bikák 2019/11/21 19:45 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Pohánka Balázs Bujtor Péter
FC0071 Szinyei KC Szabadtéri SE 2019/11/22 20:40 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0076 Hobbi SK Keresztúri SE U23 2019/11/24 09:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0073 Terézvárosi BC Párkány Street 2019/11/24 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0074 X-Debrecen Budai TriplaDupla 2019/11/24 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0052 Honvéd Zrínyi SE/B Kölcsey Hősei 2019/11/12 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Lövei László Matóczay Bálint
FD0056 Budai Old Boys Treff 07 SE 2019/11/13 19:10 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Komlódi Benedek Szabó István
FD0064 Szentendrei KSE U20 QPAC 2019/11/13 20:30 0 - 0 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Bagi Bálint Bujtor Péter
FD0016 Szentendrei KSE U20 Kölcsey Hősei 2019/11/16 14:00 0 - 0 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola Réger Zsolt Péter Horváth Péter
FD0063 Superheroes Honvéd Zrínyi SE/B 2019/11/16 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola NAGY ISTVÁN Réger Zsolt Péter
FD0061 Kölcsey Hősei BEAC István Öregfiúk 2019/11/17 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba Réger Zsolt Péter
FD0046 Szentendrei KSE U20 Nagytétényi KE 2019/11/17 11:00 0 - 0 Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola NAGY ISTVÁN Mocsai László
FD0062 2.NFB SE Eötvös Halak 2019/11/17 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Tarnai Gyula Csaba Réger Zsolt Péter
FD0067 Budai Old Boys Nagytétényi KE 2019/11/20 19:10 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Bagi Bálint Szentpáli-Gavallér Csaba
FD0074 Honvéd Zrínyi SE/B Treff 07 SE 2019/11/21 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Lövei László Hartai Tamás
FD0075 QPAC Budai Mind1 2019/11/22 20:20 0 - 0 Szent Benedek Gimnázium
FD0076 Gold Boys Nagytétényi KE 2019/11/23 11:30 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FD0072 Kölcsey Hősei Superheroes 2019/11/24 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FD0071 BEAC István Öregfiúk 2.NFB SE 2019/11/24 18:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
FD0073 Eötvös Halak Szentendrei KSE U20 2019/11/24 19:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0052 Unitef-Céh Külker SC 2019/11/16 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Tarnai Gyula Csaba Horváth Péter
SF0053 Kisbojtár Bontó KK 2019/11/17 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Matics Sándor Magyar Zoltán
SF0054 BKGDSE Senior/A Chemol 2019/11/17 18:00 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium Magyar Zoltán Bárány Levente
SF0055 BKGDSE Senior/B BEAC Öregfiúk 2019/11/17 19:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium Magyar Zoltán Bárány Levente
SF0061 Powear-TNT Unitef-Céh 2019/11/21 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola NAGY ISTVÁN Bárány Levente
SF0064 BEAC Öregfiúk BKGDSE Senior/A 2019/11/23 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep
SF0063 Chemol Bontó KK 2019/11/24 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0053 Kék Rókák ELTE BEAC 2019/11/11 19:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Szőts Dávid István
NA0061 BEAC Budafok Törekvés SE/A 2019/11/13 18:10 0 - 0 BEAC Sporttelep Major Ádám Szilágyi Tamás
NA0064 ELTE BEAC MAFC BME 2019/11/14 18:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Jankovics Viktor Zsolt Németh Fanni
NA0063 DMTK Haraszti Sasok Kék Rókák 2019/11/21 20:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Józsa András Junior László Zsolt Károly
NA0071 Törekvés SE/A BEAC Muff 2019/11/22 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont
NA0072 BEAC Budafok BEAC BLSE/A 2019/11/23 08:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
NA0073 Kék Rókák MAFC BME 2019/11/25 19:30 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0044 Józsefvárosi KC REGI Waldorf 2019/11/12 18:20 0 - 0 Ludovika Aréna Csoma Viktor Szőke Gábor
NB0064 BEAC Dzsoni Angyalai BEAC/M 2019/11/15 18:15 0 - 0 BEAC Sporttelep Bujtor Péter Horváth Kinga
NB0051 Törekvés SE/B Treff 07 SE 2019/11/15 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Lövei László Bárány Levente
NB0063 BEAC Senior Pénzügyőr SE 2019/11/16 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tamás Hartai Tamás
NB0067 PSK-Csepel Külker SC 2019/11/16 15:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Magyar Zoltán Szőke Attila
NB0065 Kinizsi NKK Reáltanoda 2019/11/17 09:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Gaál István Tamás Csoma Viktor
NB0066 BEAC BLSE/B REGI Waldorf 2019/11/17 10:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Bagi Bálint Szőke Gábor
NB0061 BEAC Bics Törekvés SE/B 2019/11/17 10:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Kapros Roland Szokolainé Váradi Anetta Csilla
NB0062 Józsefvárosi KC Treff 07 SE 2019/11/19 18:20 0 - 0 Ludovika Aréna Magyar Zoltán Bujtor Péter
NB0075 BEAC/M BEAC BLSE/B 2019/11/21 18:15 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
NB0082 BEAC Dzsoni Angyalai Józsefvárosi KC 2019/11/22 18:15 0 - 0 BEAC Sporttelep
NB0074 Pénzügyőr SE Kinizsi NKK 2019/11/23 10:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK
NB0077 REGI Waldorf PSK-Csepel 2019/11/23 10:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
NB0076 Reáltanoda Külker SC 2019/11/24 09:00 0 - 0 Eötvös József Gimnázium
NB0072 BEAC Bics BEAC Senior 2019/11/24 15:00 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Fiú Junior B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB0021 Kiss Lenke KA Budapest Basket 2019/11/11 19:30 0 - 0 Szigeti József Általános Iskola Győri Ferenc Szabó István
FJB0033 Újpest-MT/B Budafok 2019/11/16 10:40 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Bózsó Gábor Szabó Péter
FJB0031 Malév SC Budapest Basket 2019/11/17 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Szőke Gábor Kieffer Thomas
FJB0041 Budapest Basket Malév Kobrák 2019/11/23 10:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0012 Budapest Blazers Zuglói Sasok 2019/11/11 19:15 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Matóczay Bálint Boros Krisztina
FKB0023 BKG Veresegyház Budapest Blazers 2019/11/12 18:30 0 - 0 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok NAGY ISTVÁN Bujtor Péter
FKB0034 Budapest Blazers MAFC/B 2019/11/14 17:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Matejovics Márk
FKB0036 Budapesti Honvéd Malév Kobrák 2019/11/17 12:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Bárány Levente Koncsag Csaba
FKB0032 Zuglói Sasok BKG Veresegyház 2019/11/17 16:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Kapros Roland NAGY ISTVÁN
FKB0048 Gödi SE Budapesti Honvéd/C 2019/11/23 10:00 0 - 0 Huzella Tivadar Általános Iskola
FKB0046 Kiss Lenke KA Budafok 2019/11/23 12:20 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola
FKB0047 Óbudai KA/B Budapesti Honvéd 2019/11/23 17:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FKB0041 BKG Veresegyház Budapest Basket 2019/11/24 10:00 0 - 0 Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
FKB0043 MAFC/B Zuglói Sasok 2019/11/24 10:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FKB0045 Malév Kobrák Budapest Blazers 2019/11/24 14:40 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB2011 Kiss Lenke KA/B Zuglói Sasok 2019/11/18 18:30 0 - 0 Szűcs Sándor Ált. Iskola Matóczay Bálint Bozóki Domonkos Olivér
FSB2032 Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 MAFC/B 2019/11/23 09:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSB2022 SZEDEÁK Zuglói Sasok 2019/11/23 10:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
FSB1031 Budafok Szolnoki KA 2019/11/23 10:30 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FSB1032 Zsíros Akadémia Kőbánya/2008 Óbudai KA/B 2019/11/23 10:40 0 - 0 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
FSB2031 Kiss Lenke KA/B SZEDEÁK 2019/11/23 14:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola
FSB1022 Szolnoki KA Kiss Lenke KA/A 2019/11/23 15:40 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola
FSB2033 Zuglói Sasok Gödi SE 2019/11/24 10:00 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok

Budapest, Fiú Serdülő C

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSC0012 Józsefvárosi KC Ziccer KS 2019/11/11 18:15 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Kiss Mihály Barna Miháczi Ádám
FSC0021 Ziccer KS Budapest Blazers 2019/11/13 18:00 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Matóczay Bálint Zakár Adrienn
FSC0022 Újpest-MT/C Zsíros Akadémia Kőbánya 2019/11/16 09:00 0 - 0 Karinthy Frigyes ÁMK Bózsó Gábor Szabó Péter
FSC0023 Józsefvárosi KC Malév Zsiráfok 2019/11/18 18:20 0 - 0 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus Matejovics Márk Zakár Adrienn
FSC0033 Zsíros Akadémia Kőbánya Józsefvárosi KC 2019/11/23 14:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
FSC0031 Budapest Blazers Újpest-MT/C 2019/11/24 09:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Leány Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA0011 Török Flóris - Törekvés SE BEAC Újbuda KA 2019/11/15 19:00 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola Szőke Attila Boros Krisztina
NSA0021 BEAC Újbuda KA Vasas Akadémia 2019/11/17 09:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Kapros Roland Szokolainé Váradi Anetta Csilla

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu