BUDAPESTI KOSÁRLABDA SZÖVETSÉG
Magyar Kosárlabdázás Háza
2040 Budaörs, Liget u. 12.
E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu
Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: +36 23 885-456
hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959
Facebook oldal:
https://www.facebook.com/budbasket/
Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő -péntek: 10.00-14.00
Versenynaptár
Versenykiírás - felnőtt
Versenykiírás - utánpótlás
Játékvezetői - közreműködői díjtáblázat
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
RKFB0203 | QPAC | Zuglói Sasok | 2024/03/25 19:50 | 0 - 0 | Szent Margit Gimnázium | Gruber Nikolett Lilla, Vigh Balázs | |||
RKFB0206 | Csepel-Bontó KK | Budai Kardinális | 2024/03/27 19:00 | 0 - 0 | Kazinczy Általános Iskola | NAGY ISTVÁN, Vass Dávid Áron | |||
RKFB0214 | Zuglói Sasok | Kiss Lenke KA | 2024/04/08 18:30 | 0 - 0 | Németh Imre Általános Iskola | ||||
RKFB0211 | MAFC Martos | Toldy Vízivárosi Hódok | 2024/04/08 20:45 | 0 - 0 | Őrmezei Általános Iskola | ||||
RKFB0216 | Közgáz Öregfiúk | Kőbánya Old Boys | 2024/04/08 21:15 | 0 - 0 | Lónyay Református Gimnázium |
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FA0204 | Szentendrei KHSE | Tüker MSC | 2024/03/25 19:30 | 0 - 0 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Goda László, Korpás Máté | |||
FA0202 | Piar | Malév SC | 2024/03/28 18:20 | 0 - 0 | Piarista Gimnázium | Gaál István Tamás, Bujtor Péter | |||
FA0207 | Honvéd Zrínyi SE/A | Eldorádó | 2024/03/28 19:15 | 0 - 0 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Zsolt József | |||
FA0081 | Piar | Budafok/A | 2024/04/04 18:20 | 0 - 0 | Piarista Gimnázium | Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás | |||
FA0211 | Budafok/A | Piar | 2024/04/06 09:00 | 0 - 0 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | ||||
FA0213 | Malév SC | Szentendrei KHSE | 2024/04/06 13:00 | 0 - 0 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | ||||
FA0216 | Iparterv | Honvéd Zrínyi SE/A | 2024/04/07 13:30 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola | ||||
FA0217 | E5vös NGRK | Eldorádó | 2024/04/07 18:00 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FB0203 | Budai Mind1 | HyperTeam-UC-Powear TFT | 2024/03/25 20:15 | 0 - 0 | Grosics Gyula Általános Iskola | Jankovics Viktor Zsolt, Kutrik Andrea | |||
FB0207 | Bravos | Budafok/B | 2024/03/27 20:45 | 0 - 0 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||
FB0213 | Hobbi SK | BEAC Kobak | 2024/04/07 09:00 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola | ||||
FB0212 | Cap City Crew | Budai Mind1 | 2024/04/07 15:00 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola | ||||
FB0215 | Budai TriplaDupla | Szinyei KC | 2024/04/07 19:30 | 0 - 0 | BEAC Sporttelep |
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FC0204 | Monor SE | Csepel-Bontó/B | 2024/03/25 18:30 | 0 - 0 | József Attila Gimnázium | NAGY ISTVÁN, Tahin András | |||
FC0202 | Álló Farkasok | REGI Waldorf U23 | 2024/03/25 19:20 | 0 - 0 | Babits Mihály Gimnázium | Horváth Csongor Béla, Gaál István Tamás | |||
FC0214 | Parthus SE | Treff 07 SE U23 | 2024/04/05 20:15 | 0 - 0 | Sólyom-Fészek Tornacsarnok | ||||
FC0211 | Kőbánya Old Boys/B | Álló Farkasok | 2024/04/05 20:45 | 0 - 0 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | ||||
FC0216 | FKE Öreg Sasok | BEAC Und Einz | 2024/04/05 21:15 | 0 - 0 | Lónyay Református Gimnázium | ||||
FC0217 | Eötvös Halak | ÁSE nemecsek | 2024/04/07 16:30 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola | ||||
FC0213 | REGI Waldorf U23 | Monor SE | 2024/04/07 17:00 | 0 - 0 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Budapest, Fiú Kadett B |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FKB0131 | Budafok | Újpest-MT/C | 2024/04/03 17:30 | 0 - 0 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Renkecz Máté Gergő, Kovács Gedeon | |||
FKB0091 | Budafok | Malév SC | 2024/04/06 10:40 | 0 - 0 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | ||||
FKB0133 | TFSE U16/B | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2024/04/06 14:00 | 0 - 0 | Testnevelési Egyetem L2 Terem | ||||
FKB0123 | Zsíros Akadémia Kőbánya | Malév SC | 2024/04/07 09:00 | 0 - 0 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Budapest, Fiú Serdülő B |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FSB3023 | Keresztúri SE U13 | Budafok | 2024/04/06 09:30 | 0 - 0 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | ||||
FSB4021 | Józsefvárosi KC | TFSE U14/B | 2024/04/06 10:45 | 0 - 0 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | ||||
FSB3012 | Óbudai Kaszások/C | Kiss Lenke KA | 2024/04/06 11:00 | 0 - 0 | III. kerületi Sporttelep | ||||
FSB3024 | Gödi SE | Malév Zsiráfok | 2024/04/06 14:00 | 0 - 0 | Huzella Tivadar Általános Iskola | ||||
FSB4023 | Malév Kobrák | Újbuda Basket | 2024/04/06 15:00 | 0 - 0 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | ||||
FSB3021 | Kiss Lenke KA | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2024/04/08 16:00 | 0 - 0 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
SF0184 | BKG Senior | BEAC István Öregfiúk | 2024/04/03 20:30 | 0 - 0 | Batthyány Kázmér Gimnázium | NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József | |||
SF0174 | Unitef-Céh | BKG Senior | 2024/04/06 09:00 | 0 - 0 | Mechatronikai Szakközépiskola | ||||
SF0186 | Kisbojtár | JKC Cuvée | 2024/04/07 10:30 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola | ||||
SF0182 | Albatrosz | Terézvárosi BC | 2024/04/07 12:00 | 0 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
NA3032 | Józsefvárosi KC | Külker SC | 2024/03/25 20:15 | 0 - 0 | Toldy Ferenc Gimnázium | Söjtöry Tamás Ferenc, Bujtor Péter | |||
NA3031 | BEAC Budafok | BEAC Muff | 2024/03/27 18:30 | 0 - 0 | BEAC Sporttelep | Gaál István Tamás, Porkoláb Mercédesz Anett | |||
NA4033 | Monor SE | REGI Waldorf U23 | 2024/03/27 19:00 | 0 - 0 | Szterényi József Sportcsarnok | Réger Zsolt Péter, Kara Zsombor | |||
NA4041 | BEAC BLSE | Törekvés SE | 2024/04/03 20:15 | 0 - 0 | BEAC Sporttelep | Gombos Márk Bálint, Szőke Attila | |||
NA3042 | BEAC Muff | Józsefvárosi KC | 2024/04/07 10:00 | 0 - 0 | BEAC Sporttelep | ||||
NA3044 | Százhalombattai KSE | BEAC Bics | 2024/04/07 15:00 | 0 - 0 | Százhalombattai Kosárlabda Csarnok | ||||
NA4044 | REGI Waldorf U23 | Párkány Street | 2024/04/07 19:00 | 0 - 0 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
EYBL CE - Budapest |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
Rim Basket Kosice | Budapesti Honvéd | 2024/03/29 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Fajszi Zsombor Levente, Korompai Zsolt László | ||||
Zsíros Academy | Steua Bucarest/ Shooting stars | 2024/03/29 12:45 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Fajszi Zsombor Levente, Korompai Zsolt László | ||||
Vienna United | BSC Bratislava | 2024/03/29 14:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Hegedűs Attila, Boros Krisztina | ||||
MBA PRIEVIDZA | Alpha Sport Sibiu (ROU) | 2024/03/29 18:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Hegedűs Attila, Boros Krisztina | ||||
Zsíros Academy | BSC Bratislava | 2024/03/30 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Magyar Zoltán Gábor, Tóth Olivér | ||||
Steua Bucarest/ Shooting stars | Vienna United | 2024/03/30 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Bujtor Péter, Szilágyi Zsolt József | ||||
Budapesti Honvéd | MBA PRIEVIDZA | 2024/03/30 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Magyar Zoltán Gábor, Tóth Olivér | ||||
Rim Basket Kosice | Alpha Sport Sibiu (ROU) | 2024/03/30 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Bujtor Péter, Szilágyi Zsolt József | ||||
Rim Basket Kosice | Zsíros Academy | 2024/03/30 17:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Hartai Tamás, Vigh Balázs | ||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | Budapesti Honvéd | 2024/03/30 17:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Novák Bence, dr. Horváth Brúnó József | ||||
Vienna United | MBA PRIEVIDZA | 2024/03/30 19:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Novák Bence, dr. Horváth Brúnó József | ||||
Steua Bucarest/ Shooting stars | BSC Bratislava | 2024/03/30 19:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Hartai Tamás, Vigh Balázs | ||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | Vienna United | 2024/03/31 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Kutrik Andrea, Földesi Boglárka | ||||
Steua Bucarest/ Shooting stars | Rim Basket Kosice | 2024/03/31 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Kruk Melinda, Vigh Barnabás Dominik | ||||
BSC Bratislava | Budapesti Honvéd | 2024/03/31 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Kutrik Andrea, Földesi Boglárka | ||||
MBA PRIEVIDZA | Zsíros Academy | 2024/03/31 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Kruk Melinda, Vigh Barnabás Dominik |
Regionális Fiú Kadett, Budapest |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FRKB3123 | Keresztúri SE | Csepel-Bontó KK | 2024/03/25 19:30 | 0 - 0 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Brunner Brúnó, Miháczi Ádám | |||
FRKB3111 | Zsíros Akadémia Kőbánya/C | MAFC/C | 2024/03/26 18:00 | 0 - 0 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Szilágyi Zsolt József, Kaluha Csaba | |||
FRKB3042 | Óbudai Kaszások/A | Budapesti Bikák | 2024/03/27 16:30 | 0 - 0 | III. kerületi Sporttelep | Vigh Balázs, Miháczi Ádám | |||
FRKB3044 | Kiss Lenke KA/B | MAFC/C | 2024/03/28 19:00 | 0 - 0 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | Miháczi Ádám, Kovács Gerzson | |||
FRKB4055 | Pilots SE U16 | TF Rókák U16 | 2024/04/02 18:00 | 0 - 0 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Vigh Balázs, Bíró Brigitta | |||
FRKB5042 | Zuglói Sasok/B | KKS/B | 2024/04/05 14:00 | 0 - 0 | Németh Imre Általános Iskola | ||||
FRKB3122 | Budapesti Bikák | MAFC/C | 2024/04/05 19:20 | 0 - 0 | Budai Sport Központ | ||||
FRKB5043 | Józsefvárosi KC | HSE U16 | 2024/04/06 09:00 | 0 - 0 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Regionális Fiú Serdülő, Budapest |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FRSB3071 | MAFC/C | Újbuda Basket | 2024/03/25 16:20 | 0 - 0 | Őrmezei Általános Iskola | Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon | |||
FRSB3053 | Kiss Lenke KA/B | Újbuda Basket | 2024/04/06 09:00 | 0 - 0 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | ||||
FRSB4021 | TF-JAK Kosok | Zuglói Sasok | 2024/04/07 14:00 | 0 - 0 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus | ||||
FRSB3063 | MAFC/C | Kiss Lenke KA/B | 2024/04/08 16:20 | 0 - 0 | Őrmezei Általános Iskola |
Regionális Leány Kadett, Budapest |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
LRKB0145 | BEAC Újbuda KA/M | Vasas Akadémia/C | 2024/03/26 18:15 | 0 - 0 | BEAC Sporttelep | Boros Krisztina, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||
LRKB0103 | KKS | BEAC Újbuda KA/M | 2024/03/27 18:15 | 0 - 0 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Kutrik Andrea, Szilágyi Zsolt József | |||
LRKB0175 | Zsíros Akadémia Kőbánya | Török Flóris Törekvés SE | 2024/04/06 11:00 | 0 - 0 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Regionális Leány Serdülő, Budapest |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
LRSB0103 | ICT Pilots Farkasrét | MTK Budapest | 2024/03/27 17:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab | Boros Krisztina, Földesi Boglárka | |||
LRSB0185 | Vasas Akadémia/C | WSK U14 | 2024/04/06 15:00 | 0 - 0 | Vasas Pasaréti Sportcentrum | ||||
LRSB0164 | MTK Budapest | Zsiros Akadémia Kőbánya/D | 2024/04/07 10:00 | 0 - 0 | MTK Kosárlabda Csarnok | ||||
LRSB0181 | BEAC Újbuda KA/C | Csepel-Bontó KK | 2024/04/08 15:30 | 0 - 0 | BEAC Sporttelep |